Funkcjonalność bramy szybkobieżnej

Funkcjonalność bramy szybkobieżnej

W wielu przedsiębiorstwach w których występuje spore natężenie ruchu wózków widłowych instalacja standardowej bramy, może znacząco spowolnić ruch powodując stres pracowników oraz kierowców. Dobrym wyborem w takiej sytuacji jest zainwestowanie w bramę szybkobieżną. Jakie ta brama posiada zalety?

Zalety

Jak sama nazwa wskazuje, brama szybkobieżna charakteryzuję się swoim szybkim funkcjonowaniem. Jej zadaniem jest optymalizacja ciągów transportowych w miejscach o normalnym natężeniu ruchu drogowego. Ich zaletą jest to, że można jest zamontować zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Dzięki swojemu szybkiemu działaniu pozwalają na utrzymanie stałej temperatury w środku pomieszczenia. Bramy szybkobieżne często wyposażone są w zabezpieczenia przeciwkolizyjne, które zapobiegają uszkodzeniom towaru w przypadku opadania bramy. Warto również dodać, że wiele bram wyposażonych jest w inteligentny system sterowania, który pomaga oszczędzać energię, a w razie awarii zachowa jej wystarczająco dużo aby możliwe było jej otworzenie.

Jeżeli interesuje was zakup bramy szybkobieżnej, to warto skorzystać z oferty firmy Bramotechnika – brama szybkobieżna w Tychach.

Możesz również polubić…