Dermapen – co to za zabieg?

Dermapen - co to za zabieg?

Nasza skóra starzeje się w szybkim tempie. Co gorsza, pierwsze sygnały świadczące o tym, że nie jest już tak elastyczna i jędrna można zauważyć na długo przed trzydziestymi urodzinami. Gdy kosmetyki pielęgnacyjne zdają się zawodzić, dobrze jest pomyśleć o innych zabiegach, które mogą zmienić ten stan rzeczy.

Żaden z nich nie zatrzyma negatywnych zmian. W przypadku co najmniej kilku można mieć jednak pewność, że zmiany te uda się spowolnić. MediLaser szczególnie poleca w tym kontekście Dermapen Wrocław.

Zabieg ten, nazywany też mezoterapią bezigłową, pobudza i regeneruje włókna elastyny i kolagenu. Jest to możliwe dzięki ich mechanicznej stymulacji z wykorzystaniem specjalistycznej głowicy posiadającej kilkanaście mikroigieł nakłuwających skórę. Choć opis zabiegu wywołuje niekiedy niepokój, osoby poddające się mu zapewniają, że nie ma mowy o powodach do obaw. Jest on nie tylko małoinwazyjny, ale przede wszystkim – bezbolesny. Za jego przeprowadzeniem przemawia to, że charakteryzuje go wyjątkowa skuteczność.

Możesz również polubić…