Płytki imitujące marmur idealne do kuchni

Płytki imitujące marmur idealne do kuchni

Najbardziej popularnym materiałem wykończeniowym w kuchni pozostaje marmur – wytrzymały, elegancki, a przy tym łatwy w utrzymaniu w czystości. Niestety, jedną z jego najważniejszych cech pozostaje dość wysoka cena. Mając to na uwadze trudno dziwić się, że marmur na podłodze lub ścianach pozostaje zwykle w sferze marzeń.

Na szczęście, nie musi tak wcale być. Dunin to producent wysokiej jakości płytek, które znakomicie imitują inne materiały. Kolekcje nawiązujące właśnie do marmuru nie należą do rzadkości. Cieszą się przy tym nieustającym powodzeniem.

Płytki imitujące marmur zwracają na siebie uwagę z przynajmniej kilku powodów. Trudno nie wypowiadać się z uznaniem na temat ich przystępnej ceny. Kupujący doceniają jednak również to, że można je wprowadzić do pomieszczeń różniących się między sobą. Kojarzą się z klasycznymi kuchniami, pięknie prezentują się jednak również w przytulnych kuchniach w stylu skandynawskim oraz w nowoczesnych pomieszczeniach modernistycznych. Są oryginalne, trudno jednak nie docenić tego, że są również ponadczasowe.

Możesz również polubić…