Wielkie atuty małej łazienki

Wielkie atuty małej łazienki

O małych łazienkach mówi się często. Choć jednak poświęca się im wiele uwagi, zwykle zwraca się uwagę nie na ich zalety, ale na niedociągnięcia. Tymczasem zalet niewielkiego pomieszczenia nie jest wcale mało.

Czysto i tanio

Osoby, które od lat korzystają z małej łazienki nie ukrywają, że nie mogą wprowadzić do niej każdego interesującego je rozwiązania. Niemal natychmiast podkreślają jednak, że już samo sprzątanie w niej jest znacznie mniej problematyczne niż można byłoby się tego spodziewać po większym pomieszczeniu. Jeśli łazienka nie jest schludna, jej inne atuty również zaczynają sprawiać wrażenie mniej istotnych, a czysta mała łazienka znajduje się w zasięgu ręki nawet w przypadku tych osób, które nie przepadają za sprzątaniem.

Jakby tego było mało, jej remont zawsze okazuje się tańszy niż zmiany wprowadzane w większym pomieszczeniu. Pozwala to na realizowanie bardziej śmiałych pomysłów. Mała łazienka jest wymarzona dla osób kochających eksperymenty i mających problem z przywiązywaniem się do jednego rozwiązywania na długi czas.

Nie macie pomysłu jak urządzić swoją łazienkę, aby była funkcjonalna oraz atrakcyjna? Sprawdźcie inspiracje salonu Mera – łazienki mera.eu.

Możesz również polubić…